Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

W dniach 22-25 lipca na torze regatowym w Kruszwicy odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.Nasi zawodnicy zakończyli rywalizację z dwoma medalami.
I miejsce zajęła dwójka bez sternika w składzie Bartosz Kliber i Mateusz Bielak. W tej samej konkurencji na szóstym miejscu uplasowali się Filip Binek i Cezary Kobyłka. Popołudniu panowie startowali na czwórce bez sternika, gdzie zdobyli srebrne medale. Na piątej pozycji uplasowała się czwórka podwójna dziewcząt w składzie Wiktoria Walczak, Joanna Bajerska, Katarzyna Grabowska , Marcelina Feliszczak. Dziewczyny płynęły również na czwórce ze sterniczką(- Nadia Woldańska), zajmując siódme miejsce. Na 15 miejscu uplasował się na jedynce Bartosz Torbiarczyk. Trenerem chłopców jest Mateusz Trzmiel, dziewcząt- Paweł Rakowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy.