Puchar Polski w kajak polo

Puchar Polski w kajak polo

23 i 24 września 2023 r. w Kaniowie odbył się Finał Pucharu Polski 2023 w kajak polo.

Po raz pierwszy w wieloletniej historii kajak polo w KTW Kalisz zdobyliśmy Puchar Polski w II Dywizji.
Gratulujemy trenerowi Rafałowi Rachubińskiemu oraz całej drużynie w składzie: Adam Maciołek, Borys Parczyński, Mikołaj Przybylski, Krzysztof Hantke, Mateusz Durczak oraz nieobecnego podczas ostatniego turnieju Eryka Antoszczyka (który z powodu kontuzji nie mógł wystartować w Kaniowie. Życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do drużyny i treningów!)

Poniżej podajemy osiągnięte wyniki z całego sezonu II dywizji juniorów:
I turniej – 2 miejsce
II turniej – 2 miejsce
III turniej – 1 miejsce
IV turniej – 1 miejsce
V turniej – 3 miejsce

W finałowym Turnieju wzięły udział jeszcze nasze 3 inne drużyny w I Dywizji nasza drużyna zajęła 7 miejsce, w II Dywizji oprócz medalistów startowała 2 drużyna, która zajęła również 7 miejsce, w III Dywizji drużyna mieszana młodzików także zajęła 7 miejsce.
Gratulujemy osiągniętych wyników wszystkim zawodnika naszego klubu.