Udane starty naszych wioślarzy

Udane starty naszych wioślarzy

 

 

 

W dniach 2-3 października na torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się regaty wioślarskie, w których znakomicie spisali się nasi wioślarze.

W sobotę odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, podczas których kaliscy wioślarze aż dwa razy stawali na podium.

  •  złoty medal  zdobył Kacper Wódka w jedynce,
  • brązowy medal zdobyły  Nadia Woldańska, Wiktoria Mamońska,  Emilia Armanowska,  Daria Wojnowska w w czwórce podwójnej,
  • 4 miejsce zajęli Cezary Binek i Filip Indraszczyk w dwójce podwójnej,
  • 6 miejsce zajął Filip Indraszczyk w jedynce,
  • 7 miejsce zajęły Daria Wojnowska i Emilia Armanowska w dwójce podwójnej,
  • 9 miejsce zajął Cezary Binek w jedynce.

Jednocześnie z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików rozgrywane były Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania, podczas których nasi zawodnicy zdobywali czołowe miejsca.

  • złoty medal zdobyli  Damian Bora i Konrad Senderacki w dwójce bez sternika juniorów,
  • złoty medal zdobyli Bartosz Torbiarczyk, Cezary Kobyłka, Bielak Mateusz, Kliber Bartosz w czwórce bez sternika juniorów,
  • srebrny medal-  Maciej Jasiński, Bartosz Wawrzyniak, Adam Przybył, Adam Kornacki w czwórce bez sternika juniorów,
  • srebrny medal-  Mateusz Bielak i Bartosz Kliber w dwójce bez sternika juniorów,
  • srebrny medal – Maciej Jasiński, Bartosz Wawrzyniak, Adam Przybył, Adam Kornacki w czwórce podwójnej juniorów
  • 4 miejsce Damian Bora i Konrad Senderacki w dwójce podwójnej juniorów
  • 5 miejsce Bartosz Torbiarczyk i Cezary Kobyłka w dwójce bez sternika juniorów,
  • 10 miejsce Daria Graczykowska w jedynce juniorek.

W niedzielę rozgrywane były Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego. Tutaj również nasi zawodnicy zajmowali czołowe lokaty.

  •  1 miejsce-  Adam Przybył, Maciej Jasiński, Damian Bora i Konrad Senderacki w czwórce bez sternika juniorów,
  • 1 miejsce – Bartek Kliber i Mateusz Bielak w dwójce bez sternika juniorów,
  • 1 miejsce – Adam Przybył, Maciej Jasiński, Damian Bora i Konrad Senderacki w czwórce podwójnej juniorów,
  • 1 miejsce-  Kacper Wódka w jedynce chłopców,
  • 2 miejsce- Bartek Torbiarczyk, Czarek Kobyłka, Mateusz Bielak i Bartek Kliber w czwórce bez sternika juniorów,
  • 4  miejsce-  Adam Kornacki i Bartek Wawrzyniak w dwójce podwójnej juniorów,
  • 4 miejsce-  Bartek Torbiarczyk i Czarek Kobyłka w dwójce bez sternika juniorów,
  • 4 miejsce- Czarek Binek i Filip Indraszczyk w dwójce podwójnej chłopców,
  • 5 miejsce-  Daria Wojnowska w jedynce dziewcząt,
  • 5 miejsce-  Daria Wojnowska i Emilia Armanowska w dwójce podwójnej dziewcząt,
  • 5 miejsce – Filip Indraszczyk w jedynce chłopców,
  • 6 miejsce – Czarek Binek w jedynce chłopców,
  • 7 miejsce-  Daria Graczykowska w jedynce juniorek.

Gratulujemy