"Żyj zdrowo na sportowo" - festyn w ramach Narodowego Dnia Sportu 2021 z udziałem wioślarzy, kajakarzy i kajak polowców.

"Żyj zdrowo na sportowo" - festyn  w ramach  Narodowego Dnia Sportu 2021  z udziałem wioślarzy, kajakarzy i kajak polowców.

W niedzielę w Parku Przyjaźni odbył się festyn – “Żyj zdrowo na sportowo” w ramach  Narodowego Dnia Sportu. Podczas imprezy, którą otworzył wiceprezydent Kalisza Mateusz Podsadny, zaprezentowało się ponad dwadzieścia klubów.

Nie zabrakło też zawodników Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Nasz klub promował  sekcje wioślarską, kajakową i kajak polo. Można było sprawdzić swoich  sił na ergometrach wioślarskich pod czujnym okiem naszych zawodników, w tym reprezentantów kadry narodowej . Dużym zainteresowaniem cieszyły się  kajaki klasyczne i do gry w kajak polo.  Zwłaszcza ta ostatnia dyscyplina cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Kaliscy kajak polowcy, sponsorowani przez POLOmarket i firmę Pro-Med Health & Care, odnoszą coraz większe sukcesy, a Kalisz powoli staje się jednym z najważniejszych ośrodków kajak polo w Polsce.

W trakcie imprezy można też było oddać krew w specjalnym autobusie.