Mistrzostwa Europy w Kajak Polo

1 września zakończyły się Mistrzostwa Europy w Portugalskiej miejscowości Colimbra. Był to najlepszy występ Polski w imprezie mistrzowskiej  w historii. Nasze seniorki zajęły 6 miejsce a zarazem uzyskały kwalifikacje na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rzymie. Seniorzy zajęli 4 miejsce. W kategorii U-21 kobiet zajęliśmy 10 miejsce, U-21 mężczyzn zajęliśmy 7 miejsce. Ze szczególną radością i dumą możemy poinformować że w zawodach wzięło udział 6 zawodników KTW Kalisz w kategorii U-21 kobiet startowały Amelia Ewiak, Paulina Jakubowska, Maja  Kamańczyk, Kaja Kamańczyk. W kategorii U-21 mężczyzn wystąpił Jakub Olek. W seniorach wystąpił Tomasz Smug. W Mistrzostwach wystąpił jeszcze  jeden wychowanek KTW Kalisz Mateusz Donart. Były to wspaniałe Mistrzostwa, wielkie podziękowania dla całej kadry trenerskiej, a przed wszystkim dla wspaniałych zawodników DZIĘKUJEMY I PROSIMY O WIĘCEJ